вверхвниз

Мотокоса Vitals Master BK 3312j Black Edition
6 299 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 172049
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 9200 об/мин |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 0.85 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр скашивания леской | 420 мм |
| Диаметр скашивания ножом | 255 мм |
| Объем двигателя | 32.7 куб.см |
| Питание | бензин |
Мотокоса Vitals Master BK 3312j Black Edition - зручний садовий інструмент. З його допомогою можна косити траву, бур'ян, підрізати чагарник і навіть зелені гілки молодих дерев. Зручна для обкошування дерев, чагарників, огорож, стінок, стовпів. Діаметр скошування ліскою – 420 мм.
Коса зібрана з високоякісних комплектуючих та матеріалів з дотриманням високих норм контролю якості. Завдяки цьому мотокоса Vitals Master BK 3312j Black Edition має високу надійність і може експлуатуватися тривалий час.
Об'єм двигуна 33 куб.см. забезпечує компактні розміри та малу вагу мотокоси, а також її високу економічність.
Широкий набір пристроїв та технічних рішень підвищує комфорт роботи оператора.
Коса зібрана з високоякісних комплектуючих та матеріалів з дотриманням високих норм контролю якості. Завдяки цьому мотокоса Vitals Master BK 3312j Black Edition має високу надійність і може експлуатуватися тривалий час.
Об'єм двигуна 33 куб.см. забезпечує компактні розміри та малу вагу мотокоси, а також її високу економічність.
Широкий набір пристроїв та технічних рішень підвищує комфорт роботи оператора.
Информация для заказа
- Цена: 6 299 ₴



