вверхвниз

Фрезер START PRO SPR-1700 (цанга 6 мм, 8 мм)
2 102,62 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SPR1700
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Розмір цанги | 6.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування шпинделя | + |
| Живлення | 220В |
| Регулювання кількості обертів | + |
Особливості ручного фрезера потужністю 1700 Вт мають такий вигляд:
" висока продуктивність;
" можливість налаштувати оберти;
" наявність клавіші блокування;
" якісний фіксатор шпинделя.
" наявність ергономічних ручок;
" проста заміна щіток;
" корпус із високоміцного матеріалу.
Комплектація
" Машина фрезерна Start Pro SPR-1700;
" Ключ;
" Затискна цанга 6 мм і 8 мм;
" Напрямне лекало;
" Набір гвинтів і гайок;
" Струбцини — 2 шт.;
" Насадка під пилосос;
" Додатковий комплект вугільних щіток;
" Інструкція з експлуатації (гарантійний талон).
" висока продуктивність;
" можливість налаштувати оберти;
" наявність клавіші блокування;
" якісний фіксатор шпинделя.
" наявність ергономічних ручок;
" проста заміна щіток;
" корпус із високоміцного матеріалу.
Комплектація
" Машина фрезерна Start Pro SPR-1700;
" Ключ;
" Затискна цанга 6 мм і 8 мм;
" Напрямне лекало;
" Набір гвинтів і гайок;
" Струбцини — 2 шт.;
" Насадка під пилосос;
" Додатковий комплект вугільних щіток;
" Інструкція з експлуатації (гарантійний талон).
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 102,62 ₴







