Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 7.65 кг |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр патрона | 140 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ножів | 600 об/хв |
| Тип патрона | Да |
Міксер Vitals Master-Professional EM1612-2 BR TWIN MIXER+
Будівельний міксер Vitals Professional Em 1612-2BR TWIN MIXER+ (53628) належить до лінійки професійних високоякісних моделей. Маючи високу потужність, цей міксер дасть вам швидко та ретельно змішувати фарби, лак, клей та інші будівельні суміші. Ергономічний дизайн, невеликі розміри, прогумовані ручки, можливість змінювати вугільні щітки, реверс сприяють безпеці та комфорту під час експлуатації виробу.
Особливості
Високий крутний момент і можливість регулювання швидкості обертання шпинделя дає змогу швидко та якісно перемішувати різні за структурою та в'язкості будівельні розчини. Надійний електродвигун потужністю 1600 Вт, міцний металевий корпус редуктора та якість комплектуючих робить цю модель міксера універсальним інструментом під час проведення складних будівельних або ремонтних робіт. Він стане чудовим вибором для майстрів, які шукають надійний і продуктивний виріб.
Будівельний міксер Vitals Professional Em 1612-2BR TWIN MIXER+ (53628) належить до лінійки професійних високоякісних моделей. Маючи високу потужність, цей міксер дасть вам швидко та ретельно змішувати фарби, лак, клей та інші будівельні суміші. Ергономічний дизайн, невеликі розміри, прогумовані ручки, можливість змінювати вугільні щітки, реверс сприяють безпеці та комфорту під час експлуатації виробу.
Особливості
Високий крутний момент і можливість регулювання швидкості обертання шпинделя дає змогу швидко та якісно перемішувати різні за структурою та в'язкості будівельні розчини. Надійний електродвигун потужністю 1600 Вт, міцний металевий корпус редуктора та якість комплектуючих робить цю модель міксера універсальним інструментом під час проведення складних будівельних або ремонтних робіт. Він стане чудовим вибором для майстрів, які шукають надійний і продуктивний виріб.
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 142,50 ₴





