Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.57 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | + |
| Регулювання кількості обертів | + |
| Тип патрона | Швидкозатискний патрон |
Функціональні особливості
знижене передавання
2 режими роботи (свердління, закручування)
електронне регулювання швидкості
реверс
фіксатор вмикача
гумова накладка на ручці
швидкозатискний патрон
Комплектація
мережевий шурупокрут
інструкція з експлуатації
додаткова ручка
знижене передавання
2 режими роботи (свердління, закручування)
електронне регулювання швидкості
реверс
фіксатор вмикача
гумова накладка на ручці
швидкозатискний патрон
Комплектація
мережевий шурупокрут
інструкція з експлуатації
додаткова ручка
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 997 ₴


