Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Культиватор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 96 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина обробки | 300 мм |
| Потужність двигуна | 7 л. с. |
| Об'єм масляного бака | 600 куб.см. |
| Охолодження | Повітряне |
| Система запуску | ручна |
| Тип двигуна | 4-х тактний |
| Ширина обробки | 800 мм |
Бензиновий культиватор Forte 80-G3 (67703) — надійний помічник для фермера та власника невеликої дачної ділянки. Він призначений для розпушування та культивації ґрунту за допомогою фрез. Інструмент професійного рівня вирізняється надійністю і високими технічними характеристиками, здатний витримувати будь-які робочі умови.
Особливості двигуна
Цей культиватор обладнаний чотиритактним двигуном, що працює на бензині. Його висока потужність 7 л.с. дає змогу ефективно обробляти ґрунт різної щільності. Завдяки верхньому розташуванню клапанів двигуна паливо переробляється з мінімальним викидом газів в атмосферу, що свідчить про екологічність і тривалий експлуатаційний термін пристрою.
Простота експлуатації
Культиватор демонструє чудові результати роботи. До того ж він досить простий і зручний у використанні. Елементи керування доступні, а фрезерний механізм приводиться в рух ручним стартером. Ергономічні ручки регулюються за висотою та кутом нахилу під зріст оператора, з огляду на характер виконуваної роботи.
Особливості двигуна
Цей культиватор обладнаний чотиритактним двигуном, що працює на бензині. Його висока потужність 7 л.с. дає змогу ефективно обробляти ґрунт різної щільності. Завдяки верхньому розташуванню клапанів двигуна паливо переробляється з мінімальним викидом газів в атмосферу, що свідчить про екологічність і тривалий експлуатаційний термін пристрою.
Простота експлуатації
Культиватор демонструє чудові результати роботи. До того ж він досить простий і зручний у використанні. Елементи керування доступні, а фрезерний механізм приводиться в рух ручним стартером. Ергономічні ручки регулюються за висотою та кутом нахилу під зріст оператора, з огляду на характер виконуваної роботи.
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 403 ₴


