Фрезер CROWN СТ11001 (2100W, d цанги 6,8,12)
5 141 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CT11001
Фрезер CROWN СТ11001 (2100W, d цанги 6,8,12)Немає в наявності
5 141 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 1.25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ступенів затяжки | 19 |
| Максимальний діаметр патрона | 10 |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Реверс | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 141 ₴

