Дрель-миксер DWT BM-720 М
1 220 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BM720М
Дрель-миксер DWT BM-720 МНемає в наявності
1 220 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна кількість обертів | 550 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
Особливості:
Функція реверсу
2-швидкісний редуктор
Металевий корпус
М'яка накладка на ручці
Зубчастий свердлильний патрон
Надійна фіксація робочого приладдя
Легкий доступ до вугільних щіток для їх заміни
Комплектація
Картонна коробка
Інструкція користувача
Додаткова ручка
Задня ручка
Ключ патрона
Функція реверсу
2-швидкісний редуктор
Металевий корпус
М'яка накладка на ручці
Зубчастий свердлильний патрон
Надійна фіксація робочого приладдя
Легкий доступ до вугільних щіток для їх заміни
Комплектація
Картонна коробка
Інструкція користувача
Додаткова ручка
Задня ручка
Ключ патрона
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴

