Культиватор Forte 80 (7л.с., ширина/глібіна обробл.800/300 мм, ручний старт,87кг)
16 798 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 144730
Культиватор Forte 80 (7л.с., ширина/глібіна обробл.800/300 мм, ручний старт,87кг)Немає в наявності
16 798 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Тип | Культиватор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 87 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина обробки | 300 мм |
| Потужність двигуна | 7 л. с. |
| Охолодження | Повітряне |
| Система запуску | Ручний старт |
| Ширина обробки | 800 мм |
Мотокультуратор Forte 80 (7 Л.С., бензин) — якісний і продуктивний агрегат, який стане чудовим помічником у сільськогосподарських побутових умовах. З цим агрегатом можна сміливо братися за виконання навіть найскладніших завдань з оброблення ґрунту, як-от запалення, окучування, посівів і багато іншого.
Для підвищення продуктивності пристрою та високої якості роботи розробники вирішили змістити двигун вперед і обладнати його багатодисковим зчепленням. Працює прилад на бензиновому паливі, проте оптимальна витрата завжди приємно дивує власників і дає змогу заощаджувати.
Для підвищення продуктивності пристрою та високої якості роботи розробники вирішили змістити двигун вперед і обладнати його багатодисковим зчепленням. Працює прилад на бензиновому паливі, проте оптимальна витрата завжди приємно дивує власників і дає змогу заощаджувати.
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 798 ₴

