Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stern |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Максимальна кількість обертів | 34000 об/мин |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1020 Вт |
| Реєстр. глибини фрезерування | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Хід підстави фрезера | 40 мм |
Особливості:
Гальмо револьверного типу (7 щаблів)
Фіксатор шпинделя
Електронне регулювання швидкості
Точне регулювання глибини фрезерування
Калібрувальна шкала
Ергономічний фіксувальний важіль
Вбудований адаптер для під'єднання пилососа
Комплектація
Картонна коробка
Інструкція користувача
Фреза пряма (8 мм)
Паралельний упор
Напрямна втулка
Регульований центр
Ключ (18 мм)
Цанги (6, 8 мм)
Комплект вугільних щіток
Гальмо револьверного типу (7 щаблів)
Фіксатор шпинделя
Електронне регулювання швидкості
Точне регулювання глибини фрезерування
Калібрувальна шкала
Ергономічний фіксувальний важіль
Вбудований адаптер для під'єднання пилососа
Комплектація
Картонна коробка
Інструкція користувача
Фреза пряма (8 мм)
Паралельний упор
Напрямна втулка
Регульований центр
Ключ (18 мм)
Цанги (6, 8 мм)
Комплект вугільних щіток
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 233,78 ₴



