Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 26000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плавний пуск | Так |
| Реєстр. глибини фрезерування | Так |
| Хід підстави фрезера | 60 мм |
Особливості:
Гумові накладки на ручках
Регулятор глибини фрезерування
Електронне регулювання швидкості з дисплеєм
Патрубок для видалення тирси
Надійна опорна плита з накладкою
Комплектація
Напрямний ролик
Втулки 6 мм і 8 мм
Центрувальний штифт
Копіюальна втулка з гвинтами
Ключ ріжковий
Адаптер для пилососа
Паралельний упор
Картонна коробка
Інструкція користувача
Гумові накладки на ручках
Регулятор глибини фрезерування
Електронне регулювання швидкості з дисплеєм
Патрубок для видалення тирси
Надійна опорна плита з накладкою
Комплектація
Напрямний ролик
Втулки 6 мм і 8 мм
Центрувальний штифт
Копіюальна втулка з гвинтами
Ключ ріжковий
Адаптер для пилососа
Паралельний упор
Картонна коробка
Інструкція користувача
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 530 ₴


