Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Моноліт |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 25 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/мин |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 970 Вт |
Особливості:
Контроль і точність пропилювання
Можливість горизонтальношо, вертикального та криволінійного різання
Блокування увімкнення
Полегшений доступ до щіток
Захист від перевантаження
Комплектація
Диск алмазний для плитки та мармуру
HSS-диск "MULTICUT" для різання металу, деревини, гіпсокартону та пластику
ТСТ-диск
Насадка-конектор для під'єднання до пилососа
Шестигранний ключ
Лінійка-напрямна
пластиковий кейс
інструкція з експлуатації
Контроль і точність пропилювання
Можливість горизонтальношо, вертикального та криволінійного різання
Блокування увімкнення
Полегшений доступ до щіток
Захист від перевантаження
Комплектація
Диск алмазний для плитки та мармуру
HSS-диск "MULTICUT" для різання металу, деревини, гіпсокартону та пластику
ТСТ-диск
Насадка-конектор для під'єднання до пилососа
Шестигранний ключ
Лінійка-напрямна
пластиковий кейс
інструкція з експлуатації
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 060 ₴


