Рубанок Арсенал Р-850
1 780 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Р850
Рубанок Арсенал Р-850В наявності
1 780 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арсенал |
| Країна виробник | н\а |
| Вага | 3.7 кг |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Комплектація | |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання глибини | Так |
Особливості:
Ергономічний дизайн
Легкий у керуванні
Лита алюмінієва платформа
Блокування випадкового увімкнення
Регулювання глибини стругання
Висока швидкість обертання
Комплектація
Гвинт барашковий
Упор фальцевий
Запасний комплект ножів
Напрямна лінійка
Ремінь зубчастий
Мішок для збирання стружки
Інструкція користувача
Картонна коробка
Ергономічний дизайн
Легкий у керуванні
Лита алюмінієва платформа
Блокування випадкового увімкнення
Регулювання глибини стругання
Висока швидкість обертання
Комплектація
Гвинт барашковий
Упор фальцевий
Запасний комплект ножів
Напрямна лінійка
Ремінь зубчастий
Мішок для збирання стружки
Інструкція користувача
Картонна коробка
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780 ₴

