Бензопила Істра БПЦ-45-3,6 (2метал.кришки)
3 904,88 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Бензопила Істра БПЦ-45-3,6 (2метал.кришки)В наявності
3 904,88 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | н\а |
| Вага | 7 кг |
| Довжина шини | 450 мм |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність двигуна | 3.6 л. с. |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
Особливості:
Потужний 2-тактний двигун
Антивібраційна система
Автоматичне змащення ланцюга
Механічне гальмо
Захист від відбою
Праймер (підкачування) для легкого запуску
Хромована поршнева
Комплектація
Шина/Цепель
Ключ універсальний
Чохол для шини
Інструкція користувача
Картонна коробка
Потужний 2-тактний двигун
Антивібраційна система
Автоматичне змащення ланцюга
Механічне гальмо
Захист від відбою
Праймер (підкачування) для легкого запуску
Хромована поршнева
Комплектація
Шина/Цепель
Ключ універсальний
Чохол для шини
Інструкція користувача
Картонна коробка
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 904,88 ₴

