Газонокосарка електрична HONDA 3815
3 612,50 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
Газонокосарка електрична HONDA 3815Немає в наявності
3 612,50 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Основні | |
| Швидкість обертання ножів | 3350 об/хв |
| Виробник | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зрізу | 55 мм |
| Тип приводу | Електро |
| Ширина обробки | 380 мм |
| Ширина скошування | 380 лісочка |
Електрична газонокосарка Honda FM 3815 призначена для стриження газонів навколо дому або дачі. Оскільки агрегат обладнаний електричним двигуном, то обов'язковою умовою для роботи газонокосарки є наявність звичайної однофазної розетки (220 В). Потужність електродвигуна становить 1000 Вт.
Комплектація
Інструкція користувача
Картонна коробка
Комплектація
Інструкція користувача
Картонна коробка
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 612,50 ₴

