Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 16 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швидкостей | 1 |
Дриль Grand ДЕУ-1550 — високоякісний, продуктивний інструмент, призначений для виконання свердлильних робіт із більшістю матеріалів: дерево, сталь, пластик, цегла.
Особливості:
Збалансована конструкція
Електронне регулювання числа обертів
Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву
Ключовий патрон на 16 мм
Реверс
Комплектація
Ключ патрона
Бічна ручка
Обмежувач глибини свердління
Посібник з експлуатації
Картонна коробка
Особливості:
Збалансована конструкція
Електронне регулювання числа обертів
Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву
Ключовий патрон на 16 мм
Реверс
Комплектація
Ключ патрона
Бічна ручка
Обмежувач глибини свердління
Посібник з експлуатації
Картонна коробка
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 712,36 ₴


