Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 26000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 430 Вт |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Фрезер DWT KF04-30 — якісний електроінструмент напівпрофесійного класу, який використовується для широкого спектра робіт із дерева, як-от: фрезерування, обробка крайок, пазів і канавок. Модель обладнана електромотором із максимальною споживаною потужністю 430 Вт. Такий двигун досить стійкий до навантажень і здатний підтримувати стабільно високі оберти під час роботи. Для ефективної роботи з різними типами матеріалів передбачена можливість регулювання кількості обертів у діапазоні від 12000 до 26000 об/хв. Фрезер DWT KF04-30 так само має систему регулювання глибини фрезерування.
Особливості:
Фіксатор шпинделя
Система регулювання глибини фрезерування
Опорна плита з алюмінієвого сплаву
Особливості:
Фіксатор шпинделя
Система регулювання глибини фрезерування
Опорна плита з алюмінієвого сплаву
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴





