Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foresta |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип приводу | Електро |
| Ширина обробки | 320 мм |
| Ширина скошування | 320 лісочка |
Особливості:
Додаткове пролаштування ротора
Висока потужність і продуктивність
3 позиції висоти різання
Пластиковий збірник трави 35 л
Ніж роторного типу із загартованої сталі
Комплектація:
Інструкція користувача
Картонна коробка
Додаткове пролаштування ротора
Висока потужність і продуктивність
3 позиції висоти різання
Пластиковий збірник трави 35 л
Ніж роторного типу із загартованої сталі
Комплектація:
Інструкція користувача
Картонна коробка
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴


