Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 25 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Розмір цанги | 6.8 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
Особливості:
точне настроювання глибини обробки
Револьверний упор
Регулятор обертів
Бічний упор
Мобільність і ергономіка в роботі
Прогумовані ручки
Патрубок для видалення пилу
Лита підошва
Комплектація
Бічний упор
Шестигранник
Ключ
Перехідник для пилососа
Гарантійний талон
Інструкція користувача
Картонна коробка
точне настроювання глибини обробки
Револьверний упор
Регулятор обертів
Бічний упор
Мобільність і ергономіка в роботі
Прогумовані ручки
Патрубок для видалення пилу
Лита підошва
Комплектація
Бічний упор
Шестигранник
Ключ
Перехідник для пилососа
Гарантійний талон
Інструкція користувача
Картонна коробка
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 383,24 ₴




