Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 мес |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/мин |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Особливості:
Набір аксесуарів, 190 шт.
Додаткова ручка
Телескопічний штатив
Гнучкий вал
Регулятор швидкості обертів
Сервісні кришки для швидкої заміни щіток
Комплектація:
Додаткова ручка
Гнучкий вал
Струбцина (основа штатива)
Штатив телескопічний
Комплект насадок, 190 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Пластиковий кейс
Набір аксесуарів, 190 шт.
Додаткова ручка
Телескопічний штатив
Гнучкий вал
Регулятор швидкості обертів
Сервісні кришки для швидкої заміни щіток
Комплектація:
Додаткова ручка
Гнучкий вал
Струбцина (основа штатива)
Штатив телескопічний
Комплект насадок, 190 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Пластиковий кейс
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740,38 ₴





